Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • s3nsitivity

    addikt

    Sziasztok!
    Kicsit rendhagyó a téma de nem tudom hova forduljak.

    Segítségért fordulnék hozzátok.
    Tavaly Decemberben vaterán leütöttek egy termékem. A vásárló csak húzta az időt engem pedig nem tudván arról, hogy 15 napon belül értékelni kell nem is érdekelt annyira. Majd az adás vétel nem jött létre de a vatera számlázott nekem 4280 forintot az el nem adott árúért. Felkerestem a céget akik felvilágosítottak, hogy van ez a 15 napos szabályuk. Elküldtem őket a helyükre és nem is fizettem. Februárban megelégeltem a felszólító emalieket és befizettem a 4 ezret a semmire. Aztán a mai nap, árpilis 2. Egy hölgy keresett meg telefonom a creditforte nevű cégtől miszerint 4100 forintnyi késedelmi kamattal tartozok. Szerinte februárban már kiküldtek nekem egy levelet.. Ha bár a mai napig nem kaptam meg. Aztán közölte velem, hogy akkor kiküldik emailben és Április 7 -ig fizessem be.

    Erre mit kéne lépnem?
    Közel 100% -os késedelmi kamat?
    Na meg telefonom vagy emailben jeleznek?
    Vaterán újra teljes felhasználó vagyok, ott semmi nyoma ennek.

    Előre is köszönöm a válaszokat, tanácsokat!

    [ Szerkesztve ]

    " Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

  • s3nsitivity

    addikt

    válasz raziel01 #1594 üzenetére

    Hát de nem is a vaterának tartozok, az írja, hogy semmi tartozásom. Ez a hülye cég zaklat, hogy nekik tartozok késedelmi kamattal..
    Mondjuk eddig egyszer hívtak és azt mondta a nő, hogy majd küldik az emailt. Azóta is küldik.. Mint az állítólagos levelet ami mai napig se jött meg

    " Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

Új hozzászólás Aktív témák