Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tiv83us

    veterán

    válasz Algieba #11 üzenetére

    Ne csak pszichologust latogass, hanem szakembert is /Pszichater/. Sokan mondjak, hogy ''jajj majd teletomnek gyogyszerrel es ugy fogsz kinezni mint egy zombi...'' ...stb.
    Nem igaz.

    Hidd el, egy jo szakmeber fel tudja merni a problemaidat es ketten megtalaljatok a megfelelo gyogyszert /semmibe nem fog fajni naponta bedobni egy pirulat/, 2-3 het utan mas ember leszel. Szerintem egy probat meger, sot...

    ui: Tudom, most igy szarul hangzik, hogy ''doki'' meg ''gyogyszer'' de abszolut egy hetkoznapi dolog az egesz, olyan mintha hat fajdalmakkal jarna terapiara. Totalisan elfogadott hetkoznapi /ma megint szot ismetlek...:U/ ''betegseg''. Nem kell szegyellni, nem kell tole felni.
    Over & Out, Peace :)

    ui: Megegyszer azert irok ilyen batran, mert nekem is voltak hasonlo gondjaim, kozben szerelmes lettem tavaly, aki azota a mar a menyasszonyom, segitett dokit talalni, a doki pedig ugy rendberakott, hogy azota minden egyes napnak orulok, minden kis jo dolog oromet tud szerezni /legutobb az, hogy megmentettunk egy vemhes kutyat a totalis pusztulastol - omg, tele leszunk allatokkal -, szoval a lenyeg, maskepp fogod latni a vilagot, ez nem egy eselytelen, remenytelen dolog, mindenre van megoldas :)

    Always Outnumbered, Never Outgunned

Új hozzászólás Aktív témák