Új hozzászólás Aktív témák

  • éN79

    addikt

    válasz tildy #18 üzenetére

    Igazán kaphatnál egy személyreszabott rangot, mert a nagyúr ellentmondás valahogy elveszi számomra a mögöttes értékeket, de ez nagyon off volt a részemről, még itt is. ;)

    kb. negyedszerre ugrok neki, törlöm ki a gondolataimat.
    Mostmár ötödször kezdtem tiszta lappal, és mivel komoly gondolataim megfeneklettek, inkább infantilis leszek. Megfoghatatlan tudniillik amit mondanék. Inkább kérdezek: van kutyád? Ha nincs, legyél te a Kisherceg. Vegyél egy kiskutyát, neveld, tanítsd, formáld saját képedre, többet tanulnál tőle, mint amit te adsz át neki. A kapcsot teremtené meg, amiért már van értelme, báminek is. Nekem mindíg csak macskám volt, azok neveltek ilyenné... :)
    Soha nem izgatott, hogy valamit reprodukálni tudj? Egy kép, tárgy, zene? Ez is mozdíthat valamerre az önbecsülés útján, hiszen magad valósítasz meg valamit, ami érték.
    Az a szép az egészben, hogy majd páran elolvassák ezeket, és finoman csak zöldségeknek fogják tekinteni (ebbe a körbe te is beletartozhatsz), de fórumtársaim ilyen ítéletét nem azért vállalom fel, mert nagy valószínűséggel ítéletalkotásunank semmilyen jelentősége nem lesz rám a további életem során, hanem mert talán elindíthat valamit ott, ahol nem is kellen olyan nagy lökés. és ismét csak törötem....

    mod: ilyen az én formán, látod: papolok neked itt a társról egy kutya formájában, és tessék, örömmel olvasom, hogy nem kell ám félteni tége. ;)


    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák