Új hozzászólás Aktív témák

  • neronoise

    újonc

    Anélkül, hogy elolvasnám az eddigi hozzászólásokat (ezt nézzétek el nekem), megosztanám a tapasztalataimat:

    Ismerősöm ajánlotta a Darkcomp-ot. A teljes otthoni gépet le akartam cserélni és azt mondták, korrekt áraik vannak. Az árak alacsony mivoltát nem vitatom, de a hozzáállással bajok vannak. Két alaplapom is hibásnak bizonyult, amit ott vettem (a gépet ők rakták össze, én tettem még bele egy DVD írót pluszban, de minden mást ott vettem). IT területen dolgozom, úgyhogy valamennyi rálátásom azért van a hardverre, ha nem is 100%-os. Szóval visszavittem az első hibás alaplapot, 2 hétig állt náluk, majd nagy nehezen kicserélték egy másikra, ami ugyanazt a hibát produkálta (most tekintsünk el a hiba mivoltától, nem miattam volt, szóval élt a garancia). A lényeg, hogy a második alaplatot is vissza akartam vinni, de előtte rákérdeztem, hogy mikorra tudják megnézni. Egy hetet mondtak, korábbi keserű tapasztalataim alapján inkább otthagytam őket (sajnos az idő kritikus volt, a gép szerverként is üzemelt). Hozzátenném, hogy a telefont tízből egyszer, ha felveszik, tehát mindent csak személyesen lehet elintézni. Ha megígérik, hogy felhívnak, azt nem teljesítik. Nekem ebből az jött le, hogy megbízhatatlanok és hülyére veszik a vevőket.

    Az rendben lenne egyébként, hogy nekik is csak akkor cseréli ki a gyártó, ha hibás, de ne nekem, vevőnek kelljen már utánajárnom meg izmoznom azon, hogy az egyébként garanciális alkatrészemet kicseréljék, ráadásul nem két hét átfutással. Azért meg az ember szakboltba, hogy normális és szakértői hozzáállással találkozzon, egyébként megyek a Cora-ba vagy a Tesco-ba az unott arcú, semmilyen módon nem motivált eladóktól kérdezősködni.

Új hozzászólás Aktív témák