Keresés

Aktív témák

  • hazard

    csendes tag

    válasz nbk #1 üzenetére

    Szeva'!
    1. Igen, de csak 2 feltétel teljesülése esetén: 1. A forráslemez nem kódolt (a műsoros lemezek 95%-a kódolt, de találkoztam már 1-2 lemezzel /pl: rajzfilmek/ ami nem volt kódolt). 2. A forráslemez adattrejedelme < 4,36 GB (a műsoros lemezek 99,9%-a esetében ez nem teljesül).
    2. Lehet (''audio'' és ''subtitles'' gombokkal), függetlenül attól, hogy felírtad-e a menüt, avagy sem. Term. csak akkor lehet a nyelvek és a feliratok között válogatni, ha több is került a lemezre.
    3. Kell. Nálunk (Ny-Eu) 2-es az alkalmazott régiókód, de célszerű ''regionfree''-t írni.
    4. Az a kérdés nem kérdés, ha - és az 1. kérdésre adott válasz alapján ez egyértelmű - szépen legrebbeled az eredeti anyagot. Ha mindenképp' 2 lemezre akarod kiírni, akkor a'szem (de nem vagyok benne biztos) kell egy szpesöl progi.

    +1. Nézz szét a ''Dvd-film írás'' topicon, érdemes...

    Azt gondoltam, hogy szellemes, tájékozott, jó kvalitásokkal bíró fickó vagyok. Azután elkezdtem olvasgatni a PH fórumait és összeomlottam lelkileg...

  • hazard

    csendes tag

    válasz hazard #4 üzenetére

    Ja, és a legfontosabb: szerezz be egy jóminőségű -/+RW-t! Rengeteg idegességet és főleg pénzt spórolhatsz meg vele! Az első időszakban jó lesz játszós/kisérletezős lemeznek, később a winch-en tárolt filmek asztali lejátszón/házi mozin való megtekintéséhez is kiváló eszköz! ...amennyiben az asztali lejátszó támogatja az RW lejátszását...

    Azt gondoltam, hogy szellemes, tájékozott, jó kvalitásokkal bíró fickó vagyok. Azután elkezdtem olvasgatni a PH fórumait és összeomlottam lelkileg...

  • hazard

    csendes tag

    válasz nbk #11 üzenetére

    ''...hogy lehet benne beállitani, hogy ne csak a filmet, hanem kompletten az egész dvd-t tömöritse az álltalam megadott méretre?''
    A program elindítása után megjelenő 2. ablakban balra lent a gördítősáv segítségével a ''move-only''-t átváltod ''full-dsic''-re. Azért csak fenntartással kezeld ezt az opciót, mert csak kisebb terjedelmű /5-6 GB/ lemezeknél , vagy pl. 2 lemezes koncert-dvd-k estében érdemes /ha egyátalán érdemes:(/ tokkal-vonóval grebbelni...

    Azt gondoltam, hogy szellemes, tájékozott, jó kvalitásokkal bíró fickó vagyok. Azután elkezdtem olvasgatni a PH fórumait és összeomlottam lelkileg...

Aktív témák