Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • prtvlogan

    aktív tag

    válasz mukibuci #10613 üzenetére

    Köszi a tanácsot, meg fogom említeni! De reménykedtem benne, hogy szeptemberben lejár a határozott 2 éves előfizetésem, és hátha megdobnak valami akciós ajánlattal, mint legutóbb. De ma megkaptam a csekket, benne volt a tájékoztató, hogy októbertől ~ 2.999 a családi csomag. Ha amrad a társkártya díja 300 Ft, akkor pont 500 Ft -al fizetek többet havonta. De a következő hívásnál mondani fogom neki, bár az okostelefonok ( számomra) egyik nagy előnye, hogy bármilyen számot le lehet tiltani, én az ismeretleneket leszoktam, lehet, ezért nem volt hívásom tőlük az elmúlt időszakban. Nem rég elhatároztam, hogy megjavulok, és többek közt a telefont is felveszem, ha hívnak (sokszor nincs kedvem hozzá :( ) ezért minden híváskorlátozást feloldottam. Na, lehet, hogy a napokban mégis visszateszem! ;]

    mflex

    Igazából csak azért akartam végighallgatni, mert azt hittem, megint az extra előfizetést akarja ajánlani (nekem családi van) hagytam volna, hagy beszéljen akár fél órát is, majd mielőtt szerződést kötnénk, gondoltam megkérdezem, hogy akkor a másik előfizetéssel mi lesz.
    Egyébként nagyon meggyőző, "másfél mozijegy áráért" szinte bűn kihagyni az HBO-t, mondja nekem. Majd megkérdezte, hogy van-e internet előfizetés a családban, és amikor megtudta, hogy van, akkor megörült, hogy az nagyon jó, mert reklámmentesen mozifilmeket, illetve HBO által készített sorozatokat is nézhetek számítógépen az HBO GO szolgáltatással. Kb 10 percet beszéltünk, de itt már nem bírtam, és a szavába vágtam, hogy mint említettem, van internet előfizetés, és így bármit le tudok tölteni (hivatkoztam a youtub-ra). Erre mondja: De nem mindegy, milyen minőségben! Mondtam neki, hogy egy 55 cm-es CRT tv-n nézem, (szerettem volna hivatkozni rátok, akik írtátok, milyen gagyi a minősége jó tv-n, de nem tettem :-) )
    de hogy őszinte legyek, folytattam, nekem ez túl drága. kétezer akárhány forintot nekem egy csatorna nem ér meg, Szóljon, ha lemegy az ára a mostani kiegészítő csatorna díjjaira, és akkor meggondolom, de ez így nagyon sok. Na itt elköszönt, és letette..

    De ennyit az OFF-ról, mostmár nem fgom felvenni mert amire számítottam ,az tárgytalan, most csak a keerű szájjíz maradt, mert a History-n nem túl sokat, de rendszeresen néztem, és az most kikerül :(( az általam nézhető kínálatból..

Új hozzászólás Aktív témák