Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • compi.hu

    senior tag

    válasz Saccco #4916 üzenetére

    Én a triangle labs touch szenzorát használom, 16-17 USD körül volt amikor akciós volt, gond nélkül működik.

    P.S. a men, az a man többes száma... :-P

    [ Szerkesztve ]

  • Xantomas

    őstag

    válasz Saccco #4916 üzenetére

    Ha valamiért szeretem a Wanhao D6-ot az a baromi masszív szerkezete.
    Nem használok üveglapot, mert úgy tapasztaltam, hogy a gyári wanhao feliratú, valamilyen anyagú bevonat a heatbeden, az jobb mint az üveg. PLA-hoz iszonyat jó.
    Néha ütöm vágom, hogy feljöjjön róla a nyomtatott tárgy, pláne, ha legalább 15x15cm-es az alapja, de eddig a fél év alatt jó, ha kétszer kellett újra szinteznem, és teljesen sík, de annyira, hogy 0.2-es nozzle-lel is az első réteget 0.1-es vastagsággal le lehet tenni hiba nélkül.
    Erősen gondolkodok rajta, hogy a Hypercube-omra is rendelek egy wanhao heatedbedet, de az ára nem tetszik annyira, hogy ezt megtegyem, és még a T tengely teljes mechanikáját 8mm-esről szeretném a jövőben 12mm-es acél rúd alapúra cserélni.

    Másik:
    Erre mit tudtok mondani?

    Ez egy Nano ITX-es alaplaphoz készített kis kuckó. Az alsó részét a wanhaoval, a felső részét a hypercube-bal nyomtattam. Mindkettő 0.4-es nozzle-lel.

    Z irányban az alsó hibátlan. A felsőn minimálisan de látom a trapéz menetes tengelyt, de jobban zavar, hogy a tárgyasztal közepe felé minden irányból "horpad". Ezt mivel tudom kiküszöbölni?
    Én túlhűtésre gyanakszok.

    A filament amúgy olcsó, színkifuttatott Herz, azért fényvezetős kicsit.

    "Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

Új hozzászólás Aktív témák