Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jokeph

    nagyúr

    válasz Hannibhál #122348 üzenetére

    Van igazad, meg nekem is, van olyan játék, amiben elég húzós beállítások tartoznak a CPU-hoz (pl. SC2).

    A felskálázás számos játéknál elérhető opció (én magam részéről jobb szeretem az adott monitort a natív felbontásán használni), működő dolog.

    pénzkidobás - valóban, amit nem használ ki az ember (jelenleg), ugyanakkor venni egy a mostani konfighoz passzoló gyengébb VGA-t, felismerni, hogy mégiscsak jobb lett volna az erősebb VGA, az megfizethetetlen. :DDD

    Viccet félretéve, sok ember sok pénzt dob ki (magam sem voltam kivétel), mire fel/be ismeri, hogy másoknak bizony igazuk van/volt (valójában tényleg jobban járna az illető, a haswell platform cseréjével, és anyagilag/értékben ebben a RyZEn 2xxx CPU-s platform a legjobb most (ahogy kijönnek tömegesen a RyZen 3xxx-es procik, ez még javulni fog az előző 2xxx, de akár a 8.-9. gen intel core i CPU-k esetében is). :K

    RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

Új hozzászólás Aktív témák