Új hozzászólás Aktív témák

  • dupladé.

    csendes tag

    hali,

    a jelenlegi konfig: asus z87-a,intel i5 4670K @4,3Ghz,Corsair AX850, MSI gef. gtx660 oc 2 Gb twinfrozr

    cél egyértelműen a teljesítmény (játék) lenne, jelenleg nincs lehetőségem FHD-ban használni de mivel ha minden jól megy ez meg fog változni és úgy érzem bf4 multi (fő szempont) alatt az 1080p-be beletörik a 660 bicskája, ezért videókártya cserét fontolgatok. Az új AMD r9 290 cikkeket olvasva nagyon megtetszett főleg ha tényleg 110körül lesznek, az igazság az hogy zöld párti vagyok, de ár/értékben elég meggyőző a fenti kártya így mivel a teljesítmény a fő szempont ha ugyan fintorogva is de a pirosakkal is kibékülnék. Ezek után több lehetőség jutott az eszembe. :F

    1)660 SLI, nem érzem azt az erőt amit sokan az SLI-nek titulálnak illetve a 2Gb vram már az 1440x900-ba is néha necces volt az SLI 2x2-je pedig nem 4 ha jól tudom.
    2)a fent említett r9 290
    3)a zöldektől valami 7xx például a 770 OC 4 Gb verzióját néztem a gigától vagy a 780 asus/zotac ha tud annyival többet amivel többe kerül (760 és később sli? megint csak az első verzióban lévő probléma merül fel)

    ha a zöldek akkor érdemes e megvárni a 780ti boltokba kerülését a többi nv kártya árát lenyomja e majd vajon? mivel valószínűleg ti jobban képbe vagytok ezekkel a kártyákkal kapcsolatban a véleményetekre lennék kiváncsi. előre is köszönöm a segítséget. :R

    ui.: sry a kilóméteres hsz-ért :B

    [ Szerkesztve ]

    "Ha ismerjük az ellenséget és ismerjük magunkat is, akkor száz csatában sem jutunk veszedelembe" - Szu-Ce ## battlelog: eDDy_yolo

Új hozzászólás Aktív témák