Új hozzászólás Aktív témák

  • failed

    tag

    sziasztok!

    Érdeklődni szeretnék, hogy mit lenne érdemes vennem. Újat vagy használtat, miket vadásszak és mi számít jó áron elcsípettnek...

    1. Gépem az adatlapon (és aláírásban)

    2. Milyen felbontás mellett szeretnéd használni? 1080p (24")
    3. Játékra
    4. Max ~120k, de örülnék, ha 100 alatt meg tudnám oldani
    5. Új, de a használt is játszik

    Egy powercolor 4870-et nyúztam 7 évig // mai napig működik, de egy áramtemető volt./ Ennek ellenére még a "válság" előtt 40k-ért újítottam egy rx 580at, de herótom van tőle. Van egy TCL tv-m (nem az alsópolcos), azért nem vagyok hülye az informatikához, de másfél év után egy streamer segített megoldani, hogy össze tudjam kötni a tv-t a géppel. Konkrétan vagy a gép nem bootolt, vagy a monitor kapcsolt 20 mp-ként ki/be.... Szóval nem működött. (szerk1.: A srác meg tudta oldani, 3 óra szenvedés árán, pedig csak áthozott egy kormányt, amit vettem tőle..)

    Tehát az eddigi tapasztalatim szerint egyrészről elégedett vagyok, mert egyik kártya sem halt meg. Másrészről viszont már többször megfogalmazódott bennem, hogy AMD gpu-t soha többet nem veszek, mert egy rakás fostenger. Olcsóbb, de mindnek van valami retek nyűgje, ami csak megkeseríti az életet.

    Ennek ellenére próbálkozzak esetleg rx7600-zal? vagy használt 6700 xt-vel? vagy engedjem el a szenvedést, és menjek rá egy 4060-ra?

    az új kártyák mellett szól, ha nem működik a tv-vel, visszaküldöm. a használtak mellett az ár, a 4060 mellett meg a dlss 3.5.

    szerk2.: az rx580 nitro+-nál nagyobb kártya nemigen fér a házba ahogy láttam. :B

    Köszönöm, hogy végigolvastad és azt is, ha tudsz segíteni :R

    [ Szerkesztve ]

    Intel i5 10400F | Gigabyte B460 HD3 | 2x8 DDR4 Gb Corsair Vengeance@2666Mhz CL15 | Sapphire 6700 XT Pulse 12Gb | Seasonic Core GC 650W Gold | Sharkoon Revenge Economy | Kingston A2000 500GB | WD10EZEX 1 TB | SS Rival 3@qck+

Új hozzászólás Aktív témák