Új hozzászólás Aktív témák

  • #41635072

    törölt tag

    válasz gorlin #97 üzenetére

    Az az árnyalatprobléma nem a keverés miatt van, hiszen nem tudnak keveredni (nagyon kicsi hely van a szivacs és a fúvókák közt, ahol nagyon kevécske tinta tud csak megrekedni a régiből). az az utángyártott minősége miatt van sajnos. Nálam pl minden túl vörös. Most éppen nem tudtam kinyomtatni nagymuteréket, mert barna "fafal" van mögöttük, de minden vörös lett....
    Talán egy próbát megér szerintem az Ink-Mate tinta. Még addig érdemes venni, amíg megvannak az eredeti patronjaid, hogy abba töltsd.
    De, ha nem gázok, akkor maradhat ez is persze.

    El kell hogy mondjam: 4 év alatt most adom el a 4. nyomtatómat. Mindegyik tintasugaras volt. Mindig valami hülyeség miatt cseréltem le. Volt egy amit az utángyártott tinta tett tönkre. Rájöttem, hogy semmi értelme tovább szenvedni vele. Hiába vettem 60K-s nyomtatót, ha egyszer utángyártott tinta volt benne, és a fotók... hát nem lettek a legjobbak. Mivel elég keveset nyomtatok, eritkább időközönként, ezért nekem nem nagyon jó tintasugarast venni.

    Most elhatároztam ,hogy veszek egy lézerest. Abba nem szárad bele a tinta, kicsit gagyibb minőség, a fotókat majd előhívatom.

    Persze ez nem jelenti azt, hogy a tintasugaras sz*r, cak nekem nem jött be.

Új hozzászólás Aktív témák