Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CoroStar86

    aktív tag

    válasz zozy84 #731 üzenetére

    Én plazmából egyből a Panával kezdtem, a többi márkáról nem tudok nyilatkozni. Kellett hozzá idő, hogy a fórumtársak meggyőzzenek arról, hogy megéri egy Panára költeni a felárat, de iszonyúan megérte, még mindig bele vagyok zúgva a TV--be, valami brutálisan jó képe van! :D A Samu plazmák ára az elmúlt 1-2 évben behozta a Panáékét, kár, hogy a minőségük nem... :O Nagyon sajnálom azokat az embereket, akik LCD-vel büntetik magukat, azokat pedig még jobban, akik őszintén állítják, hogy az LCD-nél rosszabb a plazma képe (MERT az újság ezt írta, MERT a boltban az eladó ezt mondta, MERT a reklámokban csak ezt reklámozzák... Saját tapasztalat, saját vélemény nuku...). Szvsz az LCD-nek egyetlen szegmensben van keresni valója: a kisméretű tévék piacán (akiknek egyszerűen nincs szükségük nagy tévére, vagy egyszerűen nem lenne a nagy készülék számára elég hely). Az LG tényleg a leggyengébb a plazmák közül tudomásom szerint, bár ha ma kellene televíziót vásárolnom, én még mindig tuti plazmát vennék, akár LG-t is,ha nincs más (persze ha lenne egy millám, amit csak és kizárólag tévére költhetnék, akkor hozatnék kintről egy Pana 65VT60-at és a következő 10 évre meg is lenne oldva a tévé-probléma... :D ).

Új hozzászólás Aktív témák