Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Locutus

    veterán

    válasz Locutus #56567 üzenetére

    Na, belőttem az AC68U_WHITE-ot.
    A kezelőfelülete kicsit puritánabb, régiesebb mint az EA7500-nak, és igazából nem is annyira egyértelmű. Pl az istennek nem akarta megmondani, hogy a pppoe-hoz a jelszót irtam be rosszul, csak nincs kapcsolat és kész... A Linksys viszont tudja, és szépen visszajelez mivel van a gond. Szal a Linksys kezelése barátságosabb.
    Ugyanakkor minden beállítást megtaláltam, és működik is a dolog szépen. Egyet kivéve: azt ennek a QoS-e nem tudja, hogy csak vezetékes/wifi klienseket tesz sorrendbe? Hogy melyiknek legyen prioritása. Muszáj app típusok alapján priorizálni?
    A wifi sebesség és a hatótáv amúgy kb ugyanannyi, a stabilitás meg majd kiderül. A minőség meg a dizájn azért ASUS-éknál jobban átgondolt, ami az eszközt illeti. Még az adapter meg a kábel amit adnak hozzá, az is jobb minőségű mint a Linksysnél, hát még a router, ami szebb is, és jobban át is gondolt. Szoftveren viszont ASUS-éknál lehetne csiszolni inkább. Persze ha ez cserébe stabil lesz, akkor a szoftver dizájn könnyen megbocsátható :)

    Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés