Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Biliskmer

    aktív tag

    Szevasztok!

    Noti vásárlásra akarom adni a fejem!

    Gondoltam jó kisgyerek leszek, megválaszoltam a kérdések javát:

    1: Mivel hitelre tervezem megvenni 200-240-nél nem tervezek többet (nagyon indokolt esetben megondolom a többet).

    2: 14-15.6 közötti méret érdekelne.

    3: A súlya nem érdekel, legtöbbet asztalon lesz, de a kevesebb sosem kellemetlen.

    4: Óceánjárón dolgozom, főként filmezés, netezés, hasonlók, VISZONT alkalmanként szeretnék játszani is. Nem érdekelnek olyanok, hogy full HD, meg több százas FPS. Röviden ha kompromisszumot kell kötnöm, az nem zavar (alacsonyabb felbontás, grafika)

    5: A legfontosabb hogy az összeszerelés annyira ne legyen gyagyi, hogy recsegjen-ropogjon, és a zsanér 2 hét után eleressze magát, egyébként vigyázni fogok rá, szóval inkább teljesítmény.

    6: Az OP rendszer nem érdekel, majd dobom rá sajátomat, van saját Win8-am.

    7: HDD nem számít van externalom... RAM 6 Gb jó lenne minimum, de azt bővíthetem...

    Csak egy kikötésem lenne, AMD procis, lehetőleg Trinity-s legyen, mivel az előző Inteles masina volt, most az AMD jön (ugyanis gépenként váltom, hogy pártatlan maradjak XD)

    A vásárlás mihamarabb esedékes, és sajnos csak új, ami a hazai nagyobb boltokban elérhető.

    Köszönöm Szépen!

    [ Szerkesztve ]

    Nem tehetek róla, a gányolás az életem XD http://prohardver.hu/tema/hazi_barkacs_ganyolas_takolas_megdobbento_gepek/hsz_21183-21183.html

  • Biliskmer

    aktív tag

    válasz stratova #30292 üzenetére

    Köszönöm az ajánlást!

    Egy alternatíva, lehet lemondok a minden alkalommal váltásról.
    Készpénzben a 160-170 lenne a határ, ebben a kategóriában játékra kompromisszumokkal jó, 15 vagy 14 (14 jobb lenne)gép, AMD-INTEL-NVIDIA lehet bármilyen kombináció, legalább 4Gb-ram, vinyó méret nem érdekel.

    Most mi lenne a javaslatod?

    Nem tehetek róla, a gányolás az életem XD http://prohardver.hu/tema/hazi_barkacs_ganyolas_takolas_megdobbento_gepek/hsz_21183-21183.html

Új hozzászólás Aktív témák