Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz Leleményes #62139 üzenetére

    De, annyira vacak. Sőt, továbbmegyek: annyira vacak, hogy míg az ilyen okádékoknál fel kell tolni a géphez csináltatott szemüveget, addig ha asztalihoz ülök nem, sőt, amikor notit is kötve kell használnom akkor van, hogy 3 hétig porosodik a tokjában/mellett.

    Érzékeltetné a helyzetet amit Tim kollegával műveltünk: összeszedtünk vagy 6-7 Thinkpadot x200-akat meg x301-et egy tonna különféle panellel. Kiütötte a falat a képminőség eltérés. Mikor a szemed próbál igazodni ezekhez a taknyokhoz, mert alul fehér, teteje meg már barna szemből is (igen szemből is, figyeljünk kicsit) akkor gondoljunk bele mi lesz ennek a vége. Semmi jó.

    Kódolni fekete fehérben, lerombolt grafikai beállításokkal játszani (ennyiért úgy is az van) nyilván elég. Én úgy nézem a kövi gépemet, hogy milyen kijelzőt lehet belerakni. Amikor visszanézem a nyaralásról visszahozott képeket nem arra vagyok kíváncsi, hogy mennyit spórolt a gyártó ezekkel, hanem arra, milyen szép volt az az Alpok.

    ginola: Csak mikor egymás mellett van 5 gép akkor esélytelen. Sőt, sokan emlékezetből hasonlítanak össze ami...hát most nyilván nem kell taglalnom, nekem is referencia moncsival vannak csak meghatározásaim.

    [ Szerkesztve ]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák