Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CARNIVAL

    csendes tag

    válasz Energie X #176145 üzenetére

    Én azt olvastam ki tőletek, hogy ezek multimédiás gépek és játékra ne vegyek ilyet. Ennek oka szerintetek a gyenge GPU és hűtés. Tele van a youtube is videókkal ahol duplaventis multimédiás laptopokat mutatnak be. 2 ventis megoldás bőven elég hűtés IGP-vel (gamer laptop sincs ilyen jól lehűtve, arányokat nézve). Mostani IGP teljesitménye nekem elég. Gamer laptopnál is előfordulhatnak hűtési problémák, ez nem kategória függő.

    Nem tudom mi az a Adobe SRGB, mert erről nem találtam infót. SRGB van, meg Adobe RGB.
    Ha valaki azt reklámozza 100% SRGB tud akkor elvárom, hogy tudja. 100%SRGB alap dolog az asztali monitornál, TV-nél, ehhez vagyok hozzá szokva. Én nem ragaszkodom a 100%-hoz, feltételnek a gyorsaságot írtam, mert játéknál hiába van 100%, ha ezt beárnyékolja más probléma. Egyébként rájöttem mi okozza a problémát az Acer Veronál, a 14" 100% SRGB-vel rendelkezik, a 15" viszont mást kapott, 51-66% körülit. Pontosan azért hoztam fel ezt a példát, hátha valaki megtudja magyarázni miért 100%-nak árulják.

Új hozzászólás Aktív témák