Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pezo00

    tag

    válasz premete #103200 üzenetére

    Amiket én találtam mind szinte 3 vagy 6 hónap garival vannak ez szerintem ennyi pénzért kevés, az meg hogy garanciában cserélt már szerelt gépet kapok elhiszem hogy benne van a pakliban de valahogy még mindig jobban bízok ebben mint abban hogy egy olyan használt gépet vegyek aminek egyáltalán nem tudom az előéletét. Lehet 10 szer leejtették kicserélték a fél gépet, tettek egy új borítást rá és eladják nekem.
    Sajnos nehezen állok át a sötét oldalra :) és ez legfőképp a bizalmatlanságom miatt van.
    Lehet hogy maradi vagyok azt is elhiszem hogy ti jót akartok (ezért tettem fel itt a kérdést mert olyanok vannak akik jobban értenek ehhez mint én) de nincs kedvem sok pénzt kiadni egy használt gépért kivéve ha ismerem az előéletét.

    Tudom hogy én jöttem ide segítségért de saját aggályaim miatt nem merem bevállalni a használt gépet!

    Esetleg ezek után tudnátok ajánlani egy új gépet?

    Köszönöm előre is még1szer!

    [ Szerkesztve ]

  • szabonagyur

    félisten

    válasz premete #103200 üzenetére

    Szerintem felesleges ezekre reagálnod is. A következő úgyis az lesz, hogy a cégeknél a gépeket szétverik, stb. mert ugye ezt mindenki úgy képzeli el, hogy ott fogyatékos módon verik a gépeket mivel az nem az övék (közben meg jobban vigyáznak rá az emberek, mint egy sajátra mivel fél milliós gépekért tartoznak felelősséggel, mely munkaeszközük is és kiesés esetén éjszakázhatnak bent az asztali gépen mivel csere gép nincs csak úgy).

    (#103202) pezo00 : csak egy kérdés: mi a baj azzal, hogy ha esetleg adott gépen cseréltek valamit? Egy üzleti gépbe üzleti alkatrészt raknak utána is, hibás darab ott is előfordulhat amit cserélni kell.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

Új hozzászólás Aktív témák