Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ModliH

    tag

    válasz Rasiel #48126 üzenetére

    Sziasztok!

    A közeljövőben rakok össze egy korrektebb asztali gépet(bruttó 200k körül), és "hozzávaló" monitort szeretnék venni. Ami annyit tesz hogy kb 24" legyen a képernyő átmérő, ha lehet IPS paneles, és hosszú távra tervezem (az előző Samu monitorom idestova 6-7 éve szolgál már hűségesen, egyszer kellett egy kisebb szervíz neki.)
    Leginkább játékra, (nem fps, nem számít hogy az input lag olyan nagyon alacsony legyen), videóvágásra, 3D animálásra, videókészítésre kellene (Cinema4D, Sony Vegas etc, Adobe cuccok stb....). A jövőben majd tervezem kibővíteni még egy monitorral, addig másodiknak lehet rákötöm a régi Samukámat. A keret bruttó 50-60k lenne, és még fontos lenne hogy kapható legyen a PCX-nél. Nézegettem az ott találhatóakat, de mondanom sem kell gyorsan elvesztem a millió-egy monitor között, ha valaki tudna konkrét terméket ajánlani onnan megköszönném. ;)

  • ModliH

    tag

    Sziasztok!

    Nem 100%-ig monitor, hanem állvány, nem találtam jó topicot hozzá úgyhogy itt kérdezném:

    Vennék egy LG 34WK500-at, valamint adott egy Dell P2314H.

    Szeretném egy asztalra szerelhető vesa vázra felrakni őket egymás mellé, az LG-t közpre, a Dell-t mellé Pivot-módban. Néztem vázakat, de arra vonatkozóan nem találtam infót hogy ultrawide mellé mennyire fér el másik.

    Tudnátok ajánlani minél olcsóbban fixen beállítható (nem kell hogy dinamikusan állítható/dönthető legyen, egyszer beállítom és úgy marad) vázat magyar webshopból?

    (Pl: találtam egy ilyet, ami azt írja hogy max 27"-osokat lehet egymás mellé rakni, a 34" jóval nagyobb, de a mellette lévő a pivot miatt sokkal keskenyebb mint egy 23"-as alapból. Erre szerintetek kiférne egymás mellé a kettő?)

    Köszönöm a válaszokat, és elnézést az offért :R :R

Új hozzászólás Aktív témák