Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • magedla

    tag

    Sziasztok!

    Az utóbbi hetek ajánlásain fellelkesülve jónéhány review-t és általatok linket anyagot elolvastam és elhatároztam, hogy beszerzek egy Dell U2311H-t. Először kicsit sokalltam érte a 70 ezer feletti árat, ezért gondoltam kivárok.
    Csütörtökön este értesültem az Oázis akciójáról és pénteken be is szereztem a monitort.
    Nem bántam meg, hogy költöttem a pixelgaranciára, ugyanis az első panel pixelhibás volt. Gondolkodás nélkül kicserélték és a második már át is ment a vizsgán. A helyszínen magam is átnézhettem és további 10 napig értesíthetem őket az esetleges problémákról.
    Oázis Computer: nagy pirospont. :K

    Hétvégén nekiesek a tesztelésnek. Amint látom, a Dell U2311H topic első hozzászólásában rengeteg hasznos infót gyűjtöttek már össze a tulajok. Remélem eligazodok majd.

    Nagyon köszönöm a tanácsaitokat, még akkor is, ha nem közvetlenül nekem szóltak. :R

    True victory is victory over oneself

  • magedla

    tag

    Sziasztok!

    Tanácsaitokat követve egy hónapja szereztem be egy DELL U2311H-t és nagy megelégedéssel használom. A 6 éves gépemet azonban az elkövetkező hetekben újra cserélem (i5-2500K + HD6950 vagy GTX560).
    A videokártya kiválasztása kapcsán merült fel bennem a kérdés, hogy mennyiben befolyásolja a megjelenített képet, ha a monitor DVI-on vagy display port-on keresztül kapja a jelet?
    Érdemes a 6950-es display port-ját választanom? Vagy ennek nincs jelentősége?

    Köszönöm előre is a segítségeteket!

    True victory is victory over oneself

Új hozzászólás Aktív témák