Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Johnzy

    tag

    válasz sebixxx #14172 üzenetére

    Hát most mondanám, hogy ajánlom a DELL UltraSharp U2312HM -et, de az a baj, hogy postával együtt az már pont 60k. Én most is ugyanazt mondom mint máskor és másnak is, hogy inkább gyűjtögess, nyúld le kicsit a nagymutert vagy ha olyan a helyzet akkor a fiadat, unokádat és egészítsd ki, hogy meglegyen a 60 répa az U2312HM -re!!

    Ha ez semmiképp se jönne össze akkor marad az LG IPS236V!
    Ez olyan 51-52-ből már megvan... De full kereken pontosan 50k-ért felejtős! Pont ilyen 45-50-60k körül van a normális monitorok "nyitóára", ezek alatt nem is lehet normálisat találni!

    Összegezve: ha rá tudsz tobni még egy 10est, akkor mindenképp a DELL U2312HM, ha semmmmiféleképpen se oldható meg akkor LG IPS236V! De az LG is postával 51-52k, max ha pesti vagy akkor elvándorolsz vagy kocsikázol érte...

    [ Szerkesztve ]

    Pörögjünk!!! - mondta a papagáj és belerepült a ventilátorba...

  • Johnzy

    tag

    válasz sebixxx #14172 üzenetére

    Szóval HDMI-n csinálta ezt az elcsúszást, nem D-Sub-on?
    Ha HDMI-n csinálta, akkor 99%-ot adok neki, hogy ott semmi más para sincs, mint csak valami software-es beállítás a VGA kártya programjában/driverében.
    Van egy olyan érzésem, hogy ha mennék a WD-TV-vel akkor haverod nagy TV-jén meg a Samudon is jó lenne!
    Ezt inkább VGA-kártyás fórumban kéne feldobni, talán jobban tudnak ott rá reagálni :U

    Viszont a lényeg, hogy emiatt nyugodtan vehetsz HDMI-s monitor! Itt annyi van még, hogy a DELL-en csak DVI + DP van, HDMI nincs így nem fog ez a dolog érinteni, viszont az LG-n a HDMI a legújabb csatlakozási forma.
    Na most a GTX550Ti-ból elég sokfélét találtam; láttam Zotac-ot amin a dupla DVI mellett van normális méretű HDMI és szintén normál méretű DP is. Ebben az esetben mindenképp a DELL-t válaszd hiszen DP-on tudod csapatni! Ha netán olyan kártyád van amin a 2 DVI mellett csak mini-HDMI van akkor sajnos nem tudod kihasználni a DP nyújtotta előnyöket, így elég lenne az LG is, de szerintem a DELL még így is a szolgáltatások, megbízhatóság, anyagfelhasználás, stb... területén jobbnak titulálható! Ezt döntsd el Te, hogy ebben az esetben melyiket választanád! De ha van a kártyádon DisplayPort is akkor egyértelműen a DELL a befutó!

    A TV-det mini-HDMI/HDMI adapterrel kötötted össze??

    [ Szerkesztve ]

    Pörögjünk!!! - mondta a papagáj és belerepült a ventilátorba...

  • Johnzy

    tag

    válasz sebixxx #14172 üzenetére

    Jaj, elfelejtettem, hogy az általam linkelt LG-nek van egy tesója is:

    LG IPS231P

    Ez gyakorlatilag ugyanaz csak a dizájnos, borostyános, de teljesen fix talpa helyett egy átlagosnak kinéző, de teljes mértékben állítható, forgatható, emelhető talpa van! Annyi hogy 1100Ft-al drágább mint az IPS 236V... de mondtam, erre áldozni kell! :K

    Pörögjünk!!! - mondta a papagáj és belerepült a ventilátorba...

Új hozzászólás Aktív témák