Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Domxc

    senior tag

    válasz Kulagép123 #33256 üzenetére

    Na kezdjük. A Monte, zárt felületű op. rendszerrrel rendelkezik, többnyire laggol, és baromi lassú a szoftver, és maga a telefon egy elég gyenge alsó és középkategória között álló készülék.

    Egy kis kitérés:
    "-nem android. ezt túlélem de galaxy s2 amit egy boltan kipróbáltam nagyon teszik és az android ugyebár"

    Nana. Ha figyelmesen átolvastad a fenti kategóriába sorolást most figyelj, mert a Galaxy S II, egy felsőkategóriás telefon, nemhogy összehasonlítani, még egy lapon sem lehet említeni a felsorolt készülékekkel, mivel szinte mindenben többet nyújt náluk (nem szívesen sorolom).

    Galaxy 5. Igazából nem nagyon ismerem a készüléket ha jól tudom a Vodánál lehet kapni, A G3 nála jobb készülék, ezt sugallja lényegesen csúnyább külső, a teljesítmény, a pixelhibák a tömörítés miatt, a kisebb felület, a szinte fölösleges kamera. A telefonba a tévhitekkel ellentétben nincs Qwerty, csak szoftveresen, ami a Montében is megtalálható, szóval nem nagyon értem miért írtad minusz pontnak.

    Szvsz a felsoroltak közül a G3-at venném, de ebben az árkategóriában a ZTE Blade jobb vétel. :)

    (#33255) hekmi Érdemes lenne még az N95 8GB, az E52, E71, és az 5800, C6, C6 készülékeket is megnézned.

    [ Szerkesztve ]

    Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

Új hozzászólás Aktív témák