Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PROTRON

    addikt

    válasz TeeJay #54568 üzenetére

    Kevered a dolgokat, egyáltalán nem azzal van a gond mint amit feltételeztél az írásoddal.
    De hajrá, gondolom Neked jól esik amikor sétálsz télen az utcán, erre pont a nyakadba ürít egy klíma a több órányi járás utáni olvasztását. Láttam a saját klímámon, hogy hány litert jelent az egy olyan okosabb fogyasztású készüléknél, ami nem égeti az áramot a fűtésre, csak akkor amikor tényleg szükséges.
    Meg gondolom azt is élvezed amikor résnyire kinyitod az ablakot, erre a feletted lakó klímájának kondenzvizét befújja hozzád az erősebb szél. Vagy épp az erkélyeden lévő szárítón a ruhákra, a kávédról vagy könyvedről nem is beszélve, azt még én is élvezni szoktam.

    A magas épület falak esetében, a falak minőségének állékonyságát veszélyezteted. Egy dolog hogy elméletileg erősre vannak méretezve, de a 40 éves panelokat már bőven kikezdte mostanra az eső, továbbá modern szigeteléseknek sem mind1 hogy milyen irányból, milyen mennyiségben tehát milyen erősséggel esik azaz "eső".
    Az eső alapvetően cseppenként esik még akkor is ha neked nem úgy tűnik, míg egy kondenzvíz elvezetés különösen télen nagyon nem.

    Elméletileg nincs hülye kérdés...az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség.

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés