Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #98593280

    törölt tag

    válasz sanyek2 #32024 üzenetére

    1. Nem tudom milyen házad van.
    2: A procit vízzel hűtöd, természetes hogy alacsonyabb a hőfoka, mint egy hagyományos ventis hűtésnek. Ettől a házad még nem biztos hogy jól hűt. Mondom ezt azret is, mert pl. az alaplapod 36 fokos, a tesztjeim legjobbjai 30 fokosak. Ez persze megint függ akár az alaplap típusától is, meg attól, mi van a házban, pl. milyen VGA kártya.

    Hőfok adatokat csak úgy lehet összehasonlítani, ha ugyanazzal a hardverrel tesztelsz, ugyanazzal a programmal terhelsz, ugyanolyan hőfokú helyiségben. Én ezt teszem, vagyis erre törekszem. Cirka 50 db ház adata van meg ugyanazzal a hardverrel.

    A Silverstone cikk egyébként nemsokára várható. Az viszont nem csicsa ház, nem plexis az oldala, Neked az nem lesz jó ha LED-es kék ventiket meg csöveket akarsz nézegetni a házadban. Hozzáteszem a led-es ventik általában sokkal kevesebb levegőt szállítanak, szépek de valójában semmit se érnek, legalábbis a legtöbbje. A neon meg szerintem vmennyi plusz hőt termel, jobb mint a venti, de annak meg ez a rákfenéje.

    ui: azt tudtátok h az RC692-ben belül a táp alatt van a porszűrő? Látszik hogy több éves konstrukció...

Új hozzászólás Aktív témák