Hirdetés

Aktív témák

  • chubii

    senior tag

    Sziasztok!
    Elhatároztam,hogy lecserélem az AKG K518-as fejhallgatómat, és a segítségetekre lenne szükségem !
    - Otthoni használatra lenne.
    - 99%-ban zenehallgatásra használnám
    - 20 ezer forintot szánnék rá legfeljebb
    - Vezetékes of course
    - A rockon kívül szinte minden stílusú zenében érdekelt vagyok
    - Mivel az 518 nem a kényelméről híres, és elég hamar meg is fájdította a fülemet , ezért a kényelem most fontos szerepet tölt be a vásárlásnál.
    - Zárt vagy nyitott ? Ezt még magam sem tudom. Jó lenne, ha minél halkabb lenne a fejhallgató a külvilág felé,mivel szoktam késő este is zenét hallgatni, amikor már mindenki alszik, és a lakásunkban azért nincsenek olyan távolságok,hogy ne zavarná valamelyik családtagomat, ha hangosan bömbölne a zene...
    - természetesen mikrofon nem kell
    - Mivel az 518 a basszusra van kihegyezve ezért szeretném,ha az új fejhallgatóm sem szegénykedne bennük. Na persze nem szeretnék megint egy bass-only fejhallgatót venni. A 2 év alatt rájöttem,hogy csak az elején jó a dolog , utána már idegesített,hogy elektronikus zene hallgatásán kívül másra aligha volt alkalmas. Most szeretném,ha mindegyik tartományban jól teljesítene, már amennyire lehet ennyi pénzért.
    - új fejhallgatóban gondolkozok, de egy kihagyhatatlan ajánlatért fontolóra venném a használt vételt is
    - jelenleg egy Sansa Clip+-ról kapná a forrást ( FLAC), később pedig laptopról ( karácsonyra tervezem a vételt)
    - csak egy Fiio E5 erősítőm van, de már neki is megvan a következő tulajdonosa. Ha meglesz az ajánlott fejhallgató akkor benézek az erősítős topicba is. Erősítőre előreláthatólag 10 legfeljebb 15 ezret szánok.
    Előre is köszönöm !

    [ Szerkesztve ]

    It's gonna be legen - wait for it - dary!

Aktív témák

Hirdetés