Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • izee

    senior tag

    válasz MaTpr0F #79020 üzenetére

    Eddig is volt 30+ ms különbség különböző jó egereknél a gombok érzékelésében és szerintem kizárt, hogy csak a kapcsolók tehetnek róla.
    A logitech G100s lenne elvileg a legnagyobb nyertese az optikai kapcsolónak, mivel hírhedten romlanak a hagyományosabb nem optikai kapcsolói, ami összefüggésben lehet toppon lévő késleltetésével, ami a gombokat illeti.

    nagyobb gyártók nem mernek ilyen téren kockázatokat vállalni
    Azt gondolom, a felsrófolt árakba valóban nem fér bele a jelentősebb kockázat. A4 tech meg ugye alulról támad. Nekem a zsúfolt kínálata visszatetsző. Nem hiszem, hogy nagyon sokat vesződnek a formával, inkább a visszajelzésekből döntik el, hogy marad vagy kuka. Ez csalóka, mert vevők szemre választunk (kis részben adatokra alapozva is...). Aztán bejön a jelentés, hogy 10 ezret eladtak, akkor az fasza, gyártsunk még 20 ezret. A valóságban lehet, hogy már a negyedév végére 10% másikat vett és 2 év alatt a 70% kiábrándul az adott formájú egérből. Ha ezen 2 év alatt exponenciálisan (először óvatosan, majd meredeken) növelik a gyártást, akkor, mire kiderül, hogy 70% amúgy is kiábrándul és 2 év alatt kisebb híre is ment, azt a szériát még továbbra is el kell sózni...
    Ahogy RJN mondja "safe shape"(nem az egyes vevő, hanem a gyártó oldaláról értve...), az szerintem is létezik. A Zowie biztosan sokat próbálgatta a lehetőségeket, az EC-vel szerintem beletrafáltak. A Steelseries-en is szerintem látszik az igyekezet a felgumizott (Rival) széria óta. A régi sensei és társai jó vagy nem jó (inkább jó), de elég kockázatmentesek voltak.

    Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

Új hozzászólás Aktív témák