Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kelna91

    senior tag

    válasz micafighter #74828 üzenetére

    Köszi a segítséget mindenkinek, ma megvettem a G305-öt. Még barátkozok az egérkével, de tetszik, szerintem szeretni fogom. Az Anywhere után nagynak tűnik, úgyhogy még jó, hogy nem nagyobbat vettem. De tényleg, bazi nagynak tűnik. :))

    Most úgy próbálgatom, hogy mindkettő be van üzemelve, és összehasonlítom őket. Furcsa, hogy úgy érzem, hogy a mutató akkor mozog egyforma sebességgel, ha a 305-öt 2000 DPI-ra állítom, míg az Anywhere elvileg csak 1000 DPI-os. Ez miért lehet?

    Egyébként megpróbáltam kikapcsolni a gyorsulást a windowsban, ahogy javasoltátok, de gyorsan vissza is kapcsoltam. Egyszerűen annyira kellene hadonásznom az egérrel, hogy nem tűnik kivitelezhetőnek. 40"-os UHD kijelzőm van, nem úgy tűnik, hogy át tudnám manőverezni az egészet egy mozdulattal gyorsulás nélkül. Annyira fel kéne vinni az érzékenységet, hogy akkor meg a finom mozdulatokra lennék képtelen.

    Legalábbis ezt mondtam rögtön, miután az Anywhere-rel kipróbáltam. Most viszont tettem egy próbát a G305-tel, és ezzel kezelhetőbbnek tűnik. Lehet, hogy jelent valamit az a Hero szenzor? :)
    Próbálgatom még. Nem vagyok benne biztos, hogy normál használat mellett van jelentősége, hogy gyorsul vagy nem a kurzor, de játékban kikapcsolva fogom tartani.

Új hozzászólás Aktív témák