Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shad_

    csendes tag

    válasz asadasad22 #5654 üzenetére

    Nem akarok nagyon beleszólni a vitába, de 6 évig versenyszerűen q3-aztam. Szerintem lehet itt dobálózni az 1000hz meg ilyen faszomságokkal, meg ezermillió dpi-vel. Én világ életemben egy ms 1.1a val toltam, ami 400 dpi. Nagyon sok ismerősöm sem váltott ezekre a mai csodákra, lézerre meg mindenre, mert nem feltétlenül szükséges. Mindenkinek más az igénye, mindenkinek más felel meg. És ami a leglényegesebb, hogy minden egeret szokni kell. Én is próbálgattam ezeket a mai csodákat, de véleményem szerint nem nyújtanak annyival többet. Aki most kezd, persze vegyen igyen szupercuccot, szokjon hozzá ahhoz, lőjön azzal, de attól még, hogy egy egér több dpi-t meg ilyeneket tud, nem biztos, hogy jobb, mint egy régi...
    üdv
    Shad

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz asadasad22 #5654 üzenetére

    A kiakasztás alatt azt értem, hogy megrángatom párszor, és a célkereszt nem követi pontosan a rántási vektort. 1 percen belül kb. biztos, hogy hibázik. Nagyon sok egeret próbáltam már (beletartozik a G9 is)és csak a fennen felsoroltak váltak be (igaz, G500-at nem teszteltem, de a Logi új egereit ismerve ez is egy nagy rakás ... lehet, az árához viszonyítva mindenképpen. Egyébként a sens: Windows-ban default, egérgyorsítás off, USB hack@500 Hz, Q3 DeFRaG sens 1.185, cl_mouseaccel 0. Mindez alapesetben a 400 dpi-s IMO 1.1a-val. 180-as fordulat kb. fél méter (~40 cm).

    Súlyok: alapból dögnehéz, ergo tök felesleges. = parasztvakítás.
    Optika: részemről az is tökmindegy, hogy 857 000 dpi, mert úgyis visszaveszem 800-ra, mert Q3-ban sokkal jobbat lövök vele, mint magasabb érzékenységen. Az meg, hogy Full HD-s monitorhoz kevés a 400/800 dpi, megint csak mondvacsinált kényeskedés, mert használtam ilyen dpi-n egereket FullHD-s felbontáson és érdekes módon nem éreztem hiányát a 2000000000 dpi-nek.
    Egérmakrók = nagyrészt ez is parasztvakítás. A pro felé hajló játékos meg úgyis konzolban írja meg a scriptjeit meg makrójait és rábindeli valami billentyűre, oszt' csókolom, nem kell ahhoz G500, meg driverekkel szenvedni.
    A madzagot meg úgyis felszikszalagozom a monitor/hangfal oldalára, szóval személy szerint az se érdekel, ha PalmaTex-es titánsodronyból van, ha ettől csak 2 Ft-tal is drágább az egér.

    Tömjünk bele egy egérbe minél több haszontalan feature-t és sózzuk el nevetséges áron, hadd higyje a szegény vásárló, hogy valamit TÉNYLEGESEN is kap a pénzéért, és majd pro lesz attól, hogy 15 rongyért vett egeret. Aztán bedugom a 3500 forintos MS IMO 1.1-et és 50x-er jobbat lövök, lol...

    :R

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák