Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pittbaba

    aktív tag

    válasz dobragab #46592 üzenetére

    Köszönöm a tanácsot, egy jó pad valóban dukálna, lassan kilyukad az asztallap! :D Igazából engem most még maga a lomhaság nem zavar, mert nem sokat játszom, mások kedvéért emeltem ki főleg.

    PHP: Főleg táblázat template-nél van ilyen, az a sok td-tr és nem szeretem betördelni, mert a táblázatnak egy sora legyen egy sorban... :)) Most szokok át full template kezelőre s kicsit átláthatóbb lesz.
    Javascript: Igen ez úgy néz ki globális probléma a Java családjába tartozó fajok között :D , ott sajnos tudjuk, hogy a tördelés az néha vacakolás... nem igazán csípi..

    Igen használom a leírt dolgokat, csak a billentyűzetnél is kétkezes a dolog, át kell tenni a kezet... azért van ennyi munkám, mert baromira gyorsan dolgozom, beoptimalizálom a munkakörülményeket maximálisra.. meg persze lusta is vagyok, mint minden egészséges programozó. Komodo IDE-ben kerestem, de nem találtam olyat, hogy kijelölés közben mondjuk ctrl lenyomására ne lehessen sort ugrani, de nem leltem ilyet sehol, pedig okosság volna. :) Mindegy, az oldalsó görgő feloldott minden horizontális problémát.

    PH Konfigom: Gigabyte GA-H97M-D3H, i7 4790K,GTX 960, Seasonic SS-620GM

Új hozzászólás Aktív témák