Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dobragab

    addikt

    válasz Szajo #33411 üzenetére

    G300-at volt alkalmam pár napig használni. A szenzora nem túl fényes, de egy koca-gamernek szerintem elég. A "sok kézreálló gomb" erős túlzás, az valójában kettő, a mutatóujjnál lévők, de az se igazán áll kézre. A jobb szélén lévőket ugyan gyakorlatilag képtelen voltam kényelmesen kihasználni, de legalább marhára útban voltak a gyűrűsujjamnak. Ezzel a néggyel az a baj, hogy baromi magasak, fél centit fel kell emelnem az ujjaimat, hogy rátegyem. A görgő mögött lévő kettő pedig túlzottan hátul van, pedig teljesen átlagos kezem van.
    Első benyomás: húú de rohadt kényelmes, de jól beleillik a kezembe.
    10 perccel később: annyira azért mégse... A gyűrűsujjam default esetben a jobb gomb szélén helyezkedik el, de itt a két plusz gomb miatt nem volt helye, kiszorult azokon kívülre, az élére. :((( Így sehogy se találtam rajta kényelmes fogást, sehogy se volt jó.

    Döntened kell: ajánlott egér a listából, vagy egy random kényelmes valamelyik üzletből (pl. hülyeazértnemvagyok, ott egy csomót meg lehet fogdosni, aztán ebay-ről meg lehet rendelni átlag 30-40%-kal olcsóbban.) Ha mindenképp ajánlott kell, ÉS sokgombos, G402 15k, G502 18-20k ebay van csak.

    Ez csak most ilyen olcsó? Nem tűnik rossz vételnek, de nem vadonatúj, hanem Logitech által felújított, ha jól látom.

    Szerintem én fél éve 7-8k-ért vettem volna egyet, ha akkor lett volna épp kifogástalan állapotú.

    (#33415) nlpK

    Szerintem meg marha jól néznek ki, a G300-zal ellentétben. Annál rondább egér kevés van.

    [ Szerkesztve ]

    Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

Új hozzászólás Aktív témák