Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #10691584

    törölt tag

    válasz Sutee89 #25807 üzenetére

    Nem erről van szó. Máshogy gyorsul az egér például. A többieknek pedig: 32bites Win7-en röhelyesen könnyű, 64 bitesen már kicsit trükközni kell. Legutóbb pl. nem értettem azt, hogy elfogadja ugyan a hackelős progival a freq emelést, de újraindítás után mégis ugyanúgy 125HZ. Letöltöttem a legújabb inteles chipset drivert a lapomhoz és csodák csodája: egyből ment az 500/1000HZ. De volt olyan win7 is (a DirtyWindows féle) amivel meg alapból ment elsőre.. Én amúgy így csinálom. Ami nem látszik a videón: az első lépés az, hogy kikapcsoljuk a UAC-t és újraindítsuk a gépet. A "32bit only" pedig (csak) addig érvényes, ameddig a második sort be nem másoljuk a dseo digitális aláírása részhez (C:\Windows\SysWOW64\Drivers\HIDUSBF.sys) Ja meg ilyenek, hogy ha több egeret akarunk beállítani (mert teszemazt több van gépre dugva egyszerre) és mondjuk a másodikat, harmadikat nem engedi, akkor a (már) sikeresen beállítottak közül ki kell húzni ideiglenesen az egyiket addig, míg belövi az ember és újraindítja a rendszert.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák