Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ng0ofy

    KORREKTOR

    válasz nyunyu #17781 üzenetére

    Na ez a különbség a bölcsész wikipédiáról lopott felületes marhaságai és a hozzáértő valódi tudása között! (köszönjük!)

    Spedyyy: ha nem kicsi neked (szerintem kényelmes, pedig kicsi, de mégis nagyon jó megfogni :D) és meg tudsz barátkozni az enyhe gyorsítással, amit csak nagy nehézségek árán tudsz kikapcsolni (driverrel játszás) és nem akarod 25 centiket rángatni, hanem apró mozdulatokkal, 800-1600 DPI-n operálsz, akkor én merem ajánlani, akkor is, ha meghajigálnak kővel :D Elég sokáig használtam ahhoz, hogy tudjam mire képes, egy biztos, nem fog cserbenhagyni. Jól össze lett rakva (v1 ről van szó), nekem tetszett, csak a szenvedés a gyorsítással és az alacsony felbontáson jelentkező lassúság miatt elváltak útjaink... Egyébként egy MS 1.1a-val többet érsz még mindig és hasonló a karaktere :D

    Szatesz: a legújabb egér, amivel jó játszani olyan játékot, ahol az egér nagyon számít a razer Deathadder v2 Black edition (miért nem lehetett valami rövid nevet adni neki?) vagy a logitech g400. A többi engem valamilyen kompromisszumra kényszerített.

    WolfheartGR: Persze, hogy ezzel. Meg sem kellett szoknom, csak a barátaim utálnak nagyon, mert amióta ez van gyakorlás nélkül is egy "állat" vagyok (: Féltem mindig a formájától, nem hiába hagytam el az mx700 és 518 után a vonalat, de most valahogy megérett rá a kezem vagy ilyesmi, nagyon jó!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák