Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz WolfheartGR #15822 üzenetére

    "az itt általában felmerülő kérdezők alapvető problémájáról"

    Az "el se olvassák a topik címét, amibe írnak"-ot kifelejtetted.

    jaffa 2843: Majd összedobok má' egy rövidke "újgazdag mazochistáknak" és egy "lassú neurális ingerközvetítés esetén"-ajánlót is. Tuti közönségsiker. ;] :DDD

    Az emberek nem szeretik hallani, hogy az az 5-10 éves cucc bagóért különb, mint ez a másik very new, Deákos karácsonyfadísz, na.

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

  • nyunyu

    félisten

    válasz WolfheartGR #15822 üzenetére

    Valamint nyunyu kolléga is szokott itt aktívkodni,leginkább ő foglalkozik a madzagmentes érával.

    'szameg.

    Elobb feljott a SetPoint ablaka, miszerint az MX Revo toltottsege kritikus, ilyenkor kb. 20 perc aktiv hasznalatot bir, aztan vege van mint a botnak.

    Most kene nekiallnom egyik ugyfel szervereit b@sztatni 2-3 oran keresztul.
    Melohelyi lapost meg lusta voltam hazacipelni, mondvan itthonrol neten be tudok ra lepni, aztan fotelben hanyattvagva magamat 32"-es TVn _kenyelmesen_ melozni.
    Igy persze a kekfogu MX Revo sincs keznel, hogy paroztassam a gepemmel. :O

    MS Explorert meg csak ezert nem fogom beuzemelni, mert kb. negyed ora alatt felmegy bennem a pumpa a hasznalhatatlan nyomogombjai miatt...

    Esetleg van meg itthon madzagos MouseMan Wheel, de kinek van kedve mult szazadi technologiaval dolgozni?
    Hasonlo okokbol a fekete MS WMO sem jatszik, NAGYON elszoktam a 400cpi-s egerektol, mar a Win desktopot sem tudom ilyen lassu egerrel kezelni.

    3-4 eve hirtelen felindulasbol vett, azota is a polcon porosodo L RX1500 meg nem all kezre. :W

    Finnyas vagyok, na :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Új hozzászólás Aktív témák