Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wolfskin

    őstag

    válasz nyunyu #14272 üzenetére

    volt a logitechhez egy driver, ami felgyorsította az egereket, de ütközött egy másikkal(browser mouse 1.1) , ami egyszerre tudta a görgető megnyomásával vízszintes görgetésre váltás+a görgetés aktiválása az adott ablakban funkciókat. ezt így együtt még az x-mouse button controllból sem sikerül kicsiholnom (a vízszintes görgetést legalábbis), szóval emiatt leszedtem.
    most is csak a win egérbeállításait használom, a sebesség maxra húzva.
    a 7,5 cm persze igen relatív, nekem az is sok. most a noti egerét használom, az 1000 dpi-re állítva és 2-3 cm-en átszalad a két monitoron. (swex MI403)

    egéralátétet használok (általában pl. most is), de az rx1000 egy idő után lelassult rajtuk, vagy nem csúszott rendesen. macerás volt, végül maradt az asztal, mint kompromisszum.

    RX300-am volt, de nekem ez a karcsúsított darázsderék fazon nem jön be, hogy a hüvelykujjat be kelljen húzni a tenyér alá. persze ez is ízlés dolga.

    egyébként az rx1000-nél az volt az utolsó csepp, hogy a jobb gombja elkezdet "szorulni" olyan furcsán klikkelt, mintha megszorulna, aztán hirtelen megindulna. egy oltári vacak egér volt, Isten nyugosztalja.

    Inkabb egy 1000 cpi-s L optika, mint egy 400cpi-t duplazo vagy negyszerezo eger. (lasd gagyibajt&co)

    úgy érted, hogy ezek az 1600-2000 dpi-s (cpi-s) egerek csak szoftveresen gyorsítják a mozgást? ezt esetleg kifejethetnéd példákkal is, emögött választ gyanítok a kérdése(i)mre. :K

    [ Szerkesztve ]

    ''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

Új hozzászólás Aktív témák