Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stvnppp

    senior tag

    Ez egy roppant bonyolult kérdés. (Szerintem lesz egy kis káosz ebben a topicban :) ) Mindenki másra esküszik, mindenki mást fog mondani, így szerintem leginkább magadtól kellene döntened, hogy melyik a szimpatikus. Azért van pár ismertetőjegy, amiben különböznek egymástól. Ott van az Internet Explorer, igazából nem sok mindent tudok róla írni, ha a Microsoftos vagy, akkor ezt választod. A Firefoxot tudod a legjobban konfigurálni, ehhez rengeteg kiegészítő van, amelyekkel testre tudod szabni. Az Operában a legfontosabb dolgok benne vannak alapból, így nem kell azokat külön telepítgetni, csak bekapcsolni. Ott van a Chrome, ez a legegyszerűbb, szinte csak az alapvető dolgok vannak benne, de van, akinek pont ez az egyszerűség jön be.
    Gyorsaságról inkább nem is írok, mert abból lincselés lenne.
    Még egyszer, ezt Neked kell eldöntened, attól függően, hogy Neked mi a legfontosabb.

    A post végén felvetett problémádra én csak a Firefoxban tudok megoldást. Van egy olyan kiegészítő, amellyel tudja használni Az IE motorját, így pár kattintással a böngészőben meg tudod nézni azzal is, nem kell másik programot indítanod. De ez a probléma elég ritka, mivel minden fejlesztő arra törekszik, hogy a legtöbb oldalt szépen hozza be.
    A többinél nem tudok megoldás, de ez nem jelenti azt, hogy nincs.

    [ Szerkesztve ]

  • stvnppp

    senior tag

    válasz Gorneck #5 üzenetére

    Nálam is jó. FF 3.5.3
    Biztos csak átmeneti probléma volt a szervernél.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák