Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • leviske

    veterán

    Ezt a kérdést egy-egy adott böngésző topicjában nem szerettem volna feltenni, mivel ellenérvek ugye nem nagyon érkeznének. Ha van már ilyen topic, akkor elnézést.

    Az volna a problémám, hogy nem tudok dönteni. Használtam egy darabig az Opera 10-et (kb 1-2hónapig?), de sok esetben hibásan kezelt egyes oldalakat, ezért egy ideje inkább hanyagolom. Visszatértem Firefox-ra, de sajnos vele is akadt oldal, ami hibásan működött. Most elkezdtem az Internet Explorer-t használni, de azzal meg a PH! nem akar rendesen működni (pl: hozzászólás írás közben nem működnek a Félkövér/Dőlt/Aláhúzott/stb gombok... most is csak fejből próbálom írni a kódokat). A Google Chrome-ot is használtam egy darabig, de vele meg az a bajom, hogy nem igazán lehet testreszabni. És emellett rémlik, hogy vele is voltak gondok egyes oldalak, plusz a helyesírás ellenőrző sem jön rosszul arra az esetre, ha valamit félreírnék, a Chrome-ban pedig eddig csak angolt találtam. A Safari-t eddig csak rövid ideig próbáltam, de nem jött be.

    Ki melyiket javasolja és mi lehet a gond, ami miatt pl: a BioWare oldalak csak az IE-t szeretik, míg a Google oldalai, vagy mondjuk a PH! meg pont csak az IE-t nem? :)

  • leviske

    veterán

    válasz Gorneck #2 üzenetére

    [link] Nem tudok bejelentkezni, ha meg betudok, akkor a My Account-ra kattintva felajánlja, hogy csináljak új account-ot. Közben természetesen kijelentkezik a sajátomból. Aztán nem tudom, hogy a FF miatt szenvedett-e mostanság nekem a DA: O oldala is, vagy csak a szerverük rosszalkodott.

  • leviske

    veterán

    válasz stvnppp #4 üzenetére

    Ez egy nagyon diplomatikus válasz volt. :DDD

    Ezt az IE motor FF-ban kiegészítőt kipróbálom majd, köszi az ötletet! :)

    (#6): Hm... akkor kipróbálom megint. :F <<< MOD: És tényleg most meg nincs semmi gond. :F

    (#5) Gorneck23: Akkor megpróbálom majd a 3.6-ost. IE alatt, amit írtam, az jó, míg FF és Opera alatt nem. Miután 2-n érzékeltem feltételezem nem a sütikben lesz a hiba.

    Keresgélni meg nem keresgélek, túl sok alternatívát nem nagyon találnék az említetteken kívül, csak érdekelt, hogy én látom-e rosszul. Rosszul állítottam-e be valamit, egyebek.

    Meg gondoltam nem csak én vagyok ezzel így, hogy e téren is döntésképtelen vagyok. :) Bár már utólag belegondolva lehet, hogy csak flame lesz a dologból, így lehetséges, hogy inkább záratom.

    [ Szerkesztve ]

  • leviske

    veterán

    válasz Psychonaut #8 üzenetére

    Szvsz viszont az a minimum, hogy egy böngészőben legalább azt megadhatom, hogy melyik oldalon legyen melyik gomb...

    Ha nekem nem úgy áll kézre, attól még nem fog a későbbiekben sem, max hozzászokok.

    Amúgy ki, mi alapján döntött böngészőválasztáskor? Szimpátia? Funkciók? Esetleg egyéb? :)

    Én anno nagyon idegenkedtem a FF-tól, de Ubi alatt valahogy megkedveltem. Az Operában sok, számomra is hasznos funkció volt, de valahogy mégsem tudta magát a szívembe lopni. A Chrome-al és a Safari-val meg az a gondom, hogy kellemetlen érzés kezelni és e mellé én nem is nagyon érzem a sebességkülönbséget, csak nagyon ritkán, leginkább akkor is az IE-hez képest.

Új hozzászólás Aktív témák