Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • haxiboy

    veterán

    válasz thomeef #24729 üzenetére

    Strafe még ismeretlen, sorozat gyártás előtt próbáltam csak így nem tudom milyen ami a boltban van. Az egyik tagnak van egyenként, olvasd vissza kicsit a topikot.
    K70 létezik más kapcsolókkal is, de a kéken kívül mindenből hiány van most. Talán még a clear amiből nem de a corsair nem használja.

    közben tele rendeltem magam építéshez cuccokkal. Már csak olyan helyet kell keresnem ahol olcsón csinálnak platet. Na meg megrendelni a lényeget (keycap és switchek). Azt hiszem nem aprózom el és berendelek pimpelt Zealio ból. Sajnos azóta sem sikerült kipróbálni őket :-(

    [ Szerkesztve ]

    Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

  • hardy555

    tag

    válasz thomeef #24729 üzenetére

    Nekem jelenleg egy Corsair Strafe RGB Cherry MX Brown-om van. Ezt nyomkodom jó ideje :) Volt K70 RGB-m is, amit késöbb Haxiboy-kollegának passzoltan tovább, mert sehogy sem tudtam megszeretni a Red kapcsolókat. Tehát van összehasonlítási alapom.

    A Strafe nem fém ugyan, de minimum, sőt ugyan olyan masszív mint a K70. Ami a Strafe mellett szól (SZERINTEM!!!) az a betűtípus a gyári keycap-eken, a sokkal fényesebb világítás, az oldal led-ek, és az USB port a billentyűzet hátulján, meg perce az eredeti Corsair Logo, nem az a béna Corsair Vengeance összehaxolt valami :) a médiahombok sajna hiányoznak róla, de az FN gombal azok is könnyen kezelhetők.

    Én eddig semmi negatívot nem tudok mondani a cuccról, a csuklótámasz kényelmes, bár én nem használom sokat, az extra Gaming Keycapek meg jópofák, néha jó velük szórakázni, bár azt sem használom sokat. Bárki szeretne róla infót, bármit, keressen nyugodtan!

    ★ Work Hard Play Hard ★

Új hozzászólás Aktív témák