Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tresh

    addikt

    válasz maggi1886076 #101974 üzenetére

    Nem a G astrat szidom hanem azt a fos ECOtech ipari hulladék motornak nem nevezhető 1.6-os sz*rt amit bele mertek tenni. Az kb akkora siker termék mint a bauerporsche alias calibra :U (egy calibra kivételével 4x4 turbos de az más világ) . Visszatérve az 1.4 sokkal kompromisszum mentesebb autó motorikusan igaz ott is voltak ecu elszállások de maga a blokk a világból kimegy.

    (#101975) KrenAtesz: nem az autóval van bajom hanem a motorral...amikor egy liter lenyel 500km alatt olajból akkor az nálam nem normális.. 3 db volt nálam amit haverral javítottunk... ebből volt olyan ami első tulajos 90k km-rel jött.. olaj csere stb meg volt majd utána kb 2 hétre jött vissza mert fékeket javítottunk aztán gondoltam olaj csekk hogy áll és néztem nagyokat hogy a minimum felett alig... erre a tulaj ja hát ez ilyen ezért van bent hátul plusz egy kanna olaj hozzá... felhívtam opeles barátom hogy ez mi azt mondta ezt úgy hívják 1.6 ecotech és ezt tudja....példának okáért az 1.4 16 v 300k felett futott autó 1-2 dl csipet el 1000-1500km között:))

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák