Keresés

Aktív témák

  • h4ribo

    csendes tag

    válasz h4ribo #25811 üzenetére

    Közben alaposan megvizslattam a tápot és ez bizony 20+4 tűs, azon kívül ránézésre meglepően jó állapotban van, még port sem nagyon találtam benne, amit még sosem tapasztaltam. Tehát a tápegység marad. Ha cserélni kell, akkor utólag cserélem.

    Mivel sokan ajánlották bátran az asust és az asrockot is, valamelyiknek bizalmat szavazok, de az biztos, hogy utolsó esélyük nálam. Ha idő előtt múlik ki megint, akkor előveszem a woo-doo babáim, hogy szorgalmasan osszam az átkokat. :) Mindenesetre ha találok MSI-ben vagy Gigabyte-ban hasonló árút, akkor abból választok.

    A videokártyára a jelek szerint fél gigás DDR3-as memóriájút ajánlotok, ami tényleg többnek tűnik elegendőnél, tehát még benne van a CAD program jónéhány, a jelenleginél újabb verziója.

    Elgondolkodtatott az is, hogy valaki simán elegendőnek ítélt meg egy egymagos intel processzort. Magam is vacilláltam eddig, de ha jelentős árrés van két konfiguráció közt, akkor biztosan az olcsóbbat választom.

    A memória meglepett egy kicsit, hogy a legtöbben 1333Mhz-eset ajánlottak. Azt gondoltam, hogy talán lassúcska ez a lap és 1600Mhz-ben gondolkodtam már a kezdetektől arra számítva, hogy talán ezzel sem lesz rakéta és még jobban meglepett a Kingmax-ba vetett bizalom. Nem is kérdés ezután: 1333Mhz Kingmax.

    Mindenkinek köszönöm a segítséget.

    Üdv:
    h4ribo

Aktív témák