Hirdetés

Keresés

Aktív témák

  • #98593280

    törölt tag

    válasz rdanika #23400 üzenetére

    A CTG-nek hosszabbak a kábelei és halkabb is, a GPS500A meg vmivel erősebb, de nem sokkal. A javított lapokra már nem kell sokat várnod, szerintem napok kérdése és az ASRock is itt lesz.

    (#23401) clownikaa: Az RC370 eleve gyárilag elöl zöld LED-es ventivel van szerelve. Amennyiben kék kell, akkor RC430-at vegyél, abba kék LED-es van elöl. Az RC430 amúgy is oldalt plexis, tehát végül is olyan színű (kék, zöld, piros, uv, stb) neoncsövel világíthatod be a ház belsejét, amilyennel akarod, 2eFt az egész szett: Neon Sharkoon CCFL 2-in-1 Kit 10 wattot fogyaszt, de ki is kapcsolható menet közben is.

    A 370-es és 430-as házban 12-es helyek vannak. Hátul egy, felül 2 db, alul egy a táp előtt és oldalt is egy. Én Coolink Swif 1201-es 3 tűs ventiket ajánlok, ezek 1200-as fordulaton mennek, így azért van egy kis hangjuk, érdemes level5-7 -re leszabályozni. A Cooliunk Swif 1200-asok 800-on mennek, szóval ha nincs szabályozási lehetőség, akkor azt javasolnám. Lehetőség még 1-2 db PWM-es 120P -t is beszerelni, ezeket párhuzamosan összekötni a cpu fan-nal, így pl. a beállított maghőfokon, pl. 50-55 foknál felerősödik ezen ventik fordulatszáma. Kvázi játék alatt lesz egy egészséges kereszthuzat. Én pl. alulra és felülre akarok PWM-est berakni.

    Nem sokáig volt 52k az i5-2500K az ájponon, csak tegnap este:) Az automata bácsi biztos észrevette, hogy írtátok az árgápet és úgy döntött a legolcsóbb azért mégsem lesz:)

    [ Szerkesztve ]

  • balpis

    őstag

    válasz rdanika #23400 üzenetére

    GPS:[link]
    CTG:[link]

    notebookba (lenovo T400-ban volt, de sok másba is jó) SATA-I HDD caddy eladó

Aktív témák

Hirdetés