Aktív témák

  • #98593280

    törölt tag

    válasz teglus #26748 üzenetére

    A TX3 és a 2500K nem éppen a legjobb párosítás, kisebb procikhoz megfelel, de mivel 9 centis hűtő van rajta, általában ezek magasabb fordulaton hangosak. Ezt már régóta tudjuk. :) Tipp: nem kell engedni 2000 rpm fölé (szabályozd le az AXTU-ban), vagy cserélheted is rajta a CM ventit. Én raktam rá egy Coolink 9 centis PWM-et, azt lehet hajtani maxon, mert állat csendes. Szóval maga a TX3 borda az jó, de mondjuk a gyári felfogatás sem egy hűdeklafa. A 2500K megérdemelt volna egy P67-es deszkát és egy komolyabb cpu coolert is.
    A 370-es házba pedig előre szerelj egy 12 centis ventit, lehet Coolink 1200/1201 is, vagy AC F12, ezek nélkül a HDD és az SSD is feleslegesen melegszik. Egy hűtő ott 5 fokot is visz lefelé ezen alkatrészek hőjéből. A Sony-ról eddig is tudtuk, hogy hangos, nem újdonság. Ellenben megbízható. A Full HD-hez nem tudom mi köze van úgy unblokk a konfignak, ha Full HD mkv lejátszásról beszélünk, azt 1GB RAM-mal viszi egy 12eFt-os HD3000-es AM3-as alaplap + egy magos Sempron is 8eFt-ért. Használtan össz. 10eFt-ért hozzá lehet jutni ezekhez a cuccokhoz.

    Ja mivel mentél Budapesten körbe, bicajjal?:)

Aktív témák