Új hozzászólás Aktív témák

  • mikrofon

    veterán

    válasz Gordiann #4640 üzenetére

    Ez így probléma, mert ha az a box-od mint nekem, akkor CoreElec-et nem tudod rávarázsolni. Bár szerintem nem is kell. De a kodi telepíthető rá és jól működik. Ez az eszköz a hangkezelést és automatikus frissítést jól kezeli elvileg cégnélkül is.

    De se a CE-n, de külön a kodi-n a TVgo nem is menne.
    Ez a hibaüzenet pedig érdekes. Mert nekem megy a play áruházból telepített TV-go. A videótéka része is és a TV adó része is. Mondjuk az utóbbit nem sokat használom....
    Esetleg kicsit részletesebben leírnád hogy mikor jön elő?
    De ugye csak azokat az adásokat tudod lejátszani ami benne van a csomagodba. Bár ha nem jót választasz olyankor kiírja hogy nem tartalmazza a csomagod.

    Az tény hogy van egy root kapcsoló a menüben. Az legyen kikapcsolva ha tvgo-t használod.

    Az is kérdés még hogy hol vetted és hogy a gyári ugoos szoftver van-e rajta.
    Vagy a gyári oldalról tudod letölteni és a menüben található frissítési menüpont alól feltenni a legújabb szoftvert:
    X2 CUBE TV Box Android 9.0
    Vagy a 4pda oldalon is fent van a gyári illetve Custom firmware :
    4pda - Discussion Ugoos X2 Cube, X2 PRO
    Érdemes frissíteni a régebbi firmware van rajta, mert ha van időd és végig olvasod a változtatásokat akkor láthatod hogy van benne szép számmal fontos dolog.

    Első körben kb ennyi ötletem van.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák