Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Milka 78

    nagyúr

    válasz SoulReaver #84266 üzenetére

    Én is K6-ot vettem,mert a Bolhás beleültette a bogarata fülembe :D
    Viccet félretéve az előző Fatal1ty lapommal is elégedett voltam,aki használja az mind dicséri és a topickba van vagy 3-4 aktív tag aki ezt használja (köztük a topic gazda is és ahogy nézem ez a tábor nől),így szépen gyűlik vele a tapasztalat.
    Ez a lap nem lesz szűk keresztmetszet egy emberesebb oc-ná,ha meg űber lapot választasz akkor válasz hozzá 5ghz pre.tested procit is,mert akár milyen komoly lapot is raksz egy gyengébb proci alá azon a jó isten sem fog segíteni,ugyan olyan gyenge példány marad.
    Van itt fórumtárs aki a legmenőbb Apex-et vette és nagyon helyesen külhonból szerzett egy 5.1ghz-s,tesztelt példányt.Kb így van értelme a fullos lapnak,na meg lehet bízni hogy mákos lesz és kifogsz egy jó példányt.
    A vívódásoddal kapcsolatban...Átlagosan 4.7-4.8 a végük ezeknek a prociknak.E felött delid és nagy adag szerencse/pénz kell hozzá.
    Én ha elérem vele a 4.8-at vele,lehetőleg delid nélkül akkor boldog leszek,de ettől többe még véletlenül sem reménykedem.A kezdeti 5-5.1ghz mese habbal,mind válogatott példány volt. :N
    Hozzáteszem,ha van pénz a Gigára akkor mehet.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák