Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bluyoo

    nagyúr

    válasz BomiBoogie #59548 üzenetére

    Tömören mindenben jobb a Gryphon. :)
    Egyedül a LAN és az USB portok tekintetében van egyezés és persze hogy mindkettő TUF alkatrészekkel van szerelve és így 5év rájuk a garancia.

    (#59547) hegegabi80
    Hajrá! :)
    Ilyenkor jövök rá hogy az SSD mekkora fejlődés volt. Az opredszeremet nem kellett újratelepítenem mióta összeraktam a vasat (majd három éve) és nem lassult érezhetően a rendszer.

    (#59551) Atlantis
    Hát nem tudom miért ez jött le neked. Az ASRock-ot például csak én ajánlottam vagy 1200X. :DDD
    Mindenesetre lehet ezt a "marketing-duma" szöveget emlegetni (ami szerintem ..ség) de hát minden egyes cégnek muszáj reklámoznia, leírnia, mit tud a terméke ... nem lehet minden fehér dobozban!
    Mindenesetre "marketing-duma" ide vagy oda a TUF lapokra 5év a garancia, míg a konkurencia marad a 3évnél hiába az ultra durable, a military class, ..... Sőt itthon sok helyen az ASRock lapokat újra 2évvel árulják.
    Szóval ezért is kedvelem ezt a lapcsaládot mert nem csak a "duma" van, hanem valamilyen szinten alá is támasszák a dolgot a +2/3év garanciával. Pl. én még nem halottam olyat hogy egy TUF lapot egy hónapon belül visszavittek volna hogy rossz. Persze ez csak a felhasznált anyagok és a tesztelés ...
    "No, de tegnap megjött a H87 Performance, úgyhogy most nekiállok átszerelni a gépet. Remélem, simn megy majd minden." Úgy legyen! :) Majd egy véleményt írhatsz a lapról ha nem gond.

    (#59556) n00n
    Hát ha később FX-et szeretnél bele akkor a 20K-s keret erősen indokolt. :)
    15K-ból max. a Gigabyte GA-78LMT-USB3 (rev. 5.0) jön ki. AMD 760G chipset-el.
    20k környékén már kapsz belépő szintű AMD 970-es chipset-el szerelt lapokat.
    Pl.: Gigabyte GA-970A-DS3P vagy a valamivel jobban felszerelt ASRock 970 Extreme3 R2.0.
    De egy FX alá kicsivel drágább/erősebb tápkörű lapokat szoktunk ajánlani.
    Pl.: Gigabyte GA-970A-UD3P (~22K), esetleg az Asus M5A97 R2.0-át egyes boltokban 20K környékén .....
    De ha letört, akkor több mint valószínű vissza is lehet forrasztani. Kopogj be egy szervizbe hátha .... :)

    [ Szerkesztve ]

    Bazinga!

Új hozzászólás Aktív témák