Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hunyus

    senior tag

    válasz bluyoo #57168 üzenetére

    Hát jelenleg vagyis a g3420 használata alatt semmi + nem nyújtana egy "komolyabb" alaplap.Viszont a későbbiekben nem kellene új alaplapot vennem.A mostani keret nem sok olyan 50k cpu és lapra.Azért gondoltam,hogy veszek 1jobb lapot ami már fix marad.A cpu meg nem tudom pár hónapig elég lesz 2-3hónapig,amíg nem veszek 1jobbat.Jelenleg amúgyis csak alaplapi vga lenne.A cpu dologban amúgy nekem nem meggyőző az a teszt,az a +10k amivel többe kerül ahhoz képest nem olyan nagy a különbség a 2cpu között.Ha már jobb cpu-ba gondolkodok,akkor tényleg jobb legyen mint egy g3420,ne csak éppen hogy....Számomra az olyan,hogy egy e7300 meg egy e8400 az egyik jobb mint a másik igaz,de nem annyira észrevehető(lehet hogy hülye példa volt)
    Az alaplapos dolog meg,hát nekem nem kellene "fő" gépnek se matx se itx lap.Nekem szép nagy atx kell,mivel nem bízok a alaplapi dolgokba(hang) a későbbiekben mindenképpen bővíteném hangkártyával az biztos,aztán talán wifivel,illetve valami felvevő kártyával(avermédia) :D Aztán kitudja lehet hogy netezésre a későbbiekben egy mitx lap jöhet és abba átmegy a g4320...A lényeg,hogy az alaplappal szeretném meg alapozni a gép jövőjét :DDD Már amennyire meg lehet egy 30-35k befektetéssel..

Új hozzászólás Aktív témák