Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bluyoo

    nagyúr

    válasz Mekibácsi #45410 üzenetére

    "Az EKL hűtőt sztem nem fogom tudni rátenni egy 1155-ös foglalatra, kéne valami ahhoz való lefogató hozzá nem? "
    Ez igaz de az ASRock (ezért is emeltem ki) furt a lapra még 4db furatot és még nevet is adott neki :DDD ASRock Combo Cooler Option (C.C.O.). Így már a 775-ös hűtőket is lehet alkalmazni , legalábbis a legtöbb rámegy.

    "Azonos áron kapni használtan az általad linkelt Asrock és Asus lapokat, úgyhogy amelyik előbb összejön az lesz."
    Mindkettővel jól jársz úgymond más előnyöket képviselnek.
    "Lesz lehetőség húzásra ennél a konfigurációnál, illetve szükség lesz-e rá így? Mi a véleményed?"
    Nem a tuning csak a Z75,Z77,P67,Z68 -as chipset-el ellátott lapoknál lenne elérhető.
    B75 chipset-el legfeljebb BCLK emelése az meg 3-4% talán de az nem garantált és nem is annyira ajánlott mivel az egész rendszeredre kihat nő a SATA,PCI-E, stb... interfész órajele.
    Viszont a normál tuninghoz "K"-s CPU is kellene amit néztél/tünk (i5-2300) az szorzózáras darab ami csak korlátozott tuningra képes.

    De ezen ne aggódj szerintem bőven elég I5 munkára és az 5770 kihajtásához is.

    [ Szerkesztve ]

    Bazinga!

Új hozzászólás Aktív témák