Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • antikomcsi

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz csika #17954 üzenetére

    Szia!

    Utóbbi pár év személyes tapasztalata az nállam, hogy az asrock lapok, jobbak mostanában, mint a giga.

    Ezért merem ajánlani a M3A785GXH/128M lapot, ahol ráadásul ha vga nélkül maradsz, jó szolgálatot tehet az integrált videovezérlő, amit akár hdmi kábellal is használhatsz. A tuning sem probléma vele. A hűtőnek pedig inkább a házba kell beférni, szükséges egy 20 centis mélység hozzá. A foglalatra mindenképpen felmegy a borda.

    Ha nincs szükség 6 sata portra, hanem elég a 4 is, és a hd4200 sem szükséges, akkor 5-6 ezerrel olcsóbban ott a M3A770DE.

    Amit asusból ajánlani tudok a "legolcsóbbak" közül az a M4A785TD-V EVO. Olcsóbbat nem érdemes venni, mert amilyen jók a drága asus lapok, pont olyan gagyik az olcsóbbak.

    Gigából az ajánlott helyett veheted aGA-MA785GT-UD3H lapot is, még egy ezressel sem drágább.

    Ha mondjuk MSI is szóba jöhet akkor a 785G-E53 is megfontolandó.

    Én rendszeresen tuningolok, és használom a C'n'Q-t ezért nállam pl. giga lap szóba sem jöhet, mert amit remekül megoldott a többi gyártó a szorzóállításnál, arra a giga lapok nem képesek, bios támogatásuk is gyenge szerintem. Én inkább asus lapot vennék, Neked viszont azt kell választani amelyik szimpatikusabb, mert az számít a legtöbbet, hogy jó érzéssel hajtsd álomra a fejed este. A lapok tudása közt gyakorlatilag alig van különbség.

Új hozzászólás Aktív témák