Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kobe

    veterán

    válasz BÁ Nutrition #29787 üzenetére

    Nyilvan, de pestet leszamitva az orszag merheto reszen az ember, ha penzugyileg tudatosabb akar lenni, akkor sem nagyon tud kijutni a godorbol, vagy durva kuzdes aran (tudom, mert vegigcsinaltam.... Amikor hazalatogatok, penzrol nem is merek beszelni mert regi ismeroseim kb helybol arconcsapnanak, annyira pofatlan osszegekrol van szo az itteniekhez kepest)
    Generaciok nyogik azokat az evtizedeket, ami stagnalassal megy el, mert az a legtobb amit ki tud hozni belole, es ok az aktiv dolgozok.
    Nyugdijasoknal sem a vaci utcaban 80nmes polgariban peccolo reteget kepzelj el.

    Hogy ki mennyire tehet rola, meg milyen a mentalitas, az sajnos nem valtozott: nemregiben pl meglepodve lattam, hogy egyik idos, rokkant nyugdijas rokonnak akinek a havi leigazolhato jovedelme egy havi gazszamla ertekevel vetekszik, siman adtak majdnem 7szamjegyu kerettel biro hitelkartyat.... (osszehasonlitaskepp: felso 5-10% ba tartozo fizummal, makulatlan penzugyi eloelettel en nem kaphatnek ekkora keretet sehonnan...)
    A bankok nem tanulnak es ebbol szeles idoben megint sokan fognak rosszul kijonni....

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés