Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • avl

    senior tag

    válasz PredatorZoli #103112 üzenetére

    ha megprobalom leforditani es röviditeni: multifactor elmeletileg jobb mint csak value faktor,
    ...Téged nem zavar, hogy az elmult 3 evben gyengebb volt mindket multifaktoros, mind a csak value faktoros
    ...engem kicsit igen ..ezért (és mert kis méretü) sincs FLXE-m

    szerinted mennyi idö alatt "illene" a multifaktornak elönyt mutatnia vagy hogyan lehet erre jol kérdezni ...mert szerintem elkepzelhetö igen sok (30-40-50 év is) idö, amíg mégsem (value is tudott nem value-hoz képest nem rövid idön át alulteljesíteni), szoval: mennyi idö utan erzed ugy, hogy nagy esellyel jobbnak kellene lennie es "csalodsz" kicsit, ha mégsem ? sokfelekepp lehet ezt megfogalmazni, fogalmazd meg magadnak :-)

    ..azt müszaki de más területröl is ismerjük: elmeletben valaminek jobbnak kell(ene) lennie, aztan mégsem ugy van a valosagban (kivitelezes gondjai miatt, megvalositas hibai miatt, az elönyet csak bizonyos de nem minden körülmeny között tudja hozni, ...)

    persze mások gondolatai is erdekelnek

    XXXXXXX

    mas: most olvastam ki (elég rövid) Morgan Housel: The Psychology of Money könyvét, szerintem vannak benne jó gondolatok (persze sok ismert is)

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés