Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jooker82

    nagyúr

    válasz kali #16049 üzenetére

    A legtöbb telefonnak kiáll a kamerája a sikból,mivel a lencsét meg egyebeket,nem tudják belepréselni abba a 8-9 mm-es telefonokba...Szerintem,ez nem nagy gond..
    az a felirat meg elvileg egy matrica,melyet le is lehet szedni.Sőt le is fogom és,ha szervizre szorulna visszaragasztom.. Amúgy a dobozon is rajta vannak az infók.... :)

    LG G2 32 GB 4.4 AOS

  • SBMke

    tag

    válasz kali #16049 üzenetére

    Köszi mindenkinek.

    Nézegettem többet meg videókat eddig amiket "tapasztaltam" bár egyiket sem "fogtam még":

    1: Sony Z :
    Nem igazán érdekel hogy vízálló vagy nem, nem terveztem úszni menni vele, így ez a része nekem se előny se hátrány.
    Z vel kapcsolatban a kijelzőt sokan lehurrogták, sokakat nem érdekelt ( én nem láttam nem tudom, ezért is kérdezlek titeket )
    szintén szidták páran a hanszoróját, miszerint dobozhangú és katasztrófa ( mármint ha jól értettem mert angolul volt a telefonálásra írták ezt ).
    semmi moddolási lehetőséget nem láttam (még ? ) hozzá, illetve esélyes hogy ha valamit rosszul csinálsz akkor permakocka lesz a telefonból

    Samsung :
    Anyagminősége eléggé kétségbe vonható, valamint a formája nem tetszik...
    Nagyon sok a custom rom hozzá ( ami akár jó és akár rossz is lehet , de az optimus 2x után inkább rossz a maga 40.000+os hozzáoszlásokkal itt a prohardwaren )

    G:
    Félek a software-től, hogy az LG megint szarni fog a frissítésre, mint ahogy anno a 2x el is tette, bár hozzá tartozik hogy a 2x a gyárival kb használhatatlan volt.
    kamera dolog hogy kilóg nem igazán zavar, a 2x nél is kilógott, semmi negatív következményről nem tudok beszámolni több mint 2 év után sem .
    a felirat lekpoik, milyen felirat ?

    Sorry, hosszú lett, de tényleg nem tudom eldönteni.
    Árban egyértelműen a G nyer. ( azt hiszem, de már ebben sem vagyok biztos :) )

    -- SBM --

Új hozzászólás Aktív témák