Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ujfelhasznal

    tag

    válasz bendi806 #156200 üzenetére

    Sziasztok! Páromnak kellene valami telefon, és bár én eléggé sokat bújom a sajtót és fórumokat, eddig a Galaxy A40/A41 kivételével mindent elutasított, de hátha van jobb ajánlat is. Nem könnyű eset, és nem is tudom, létezik-e egyáltalán a mai piacon minden szempontból megfelelő telefon. :DD
    Jelenleg egy Xperia XA1-et használ, ennek a teljesítménye a bőven elég neki, tehát egy alsó-középkategóriás kiszolgálhatja 2-3 évig is(lsd. lentebb). Itt vannak a részletes követelmények.

    -Árkategória: maximum 60 ezer, de inkább 50 környéke (olcsóbb is lehet).
    - Használt vagy új? Használt
    - Hol vennéd meg? Hardverapró, Jófogás, Marketplace
    - Hosszú vagy rövid távra tervezel? Nincsenek nagy igényei, de legalább 2 évig használná.
    - Mire használnád? Alap felhasználás (böngészés, YouTube, Insta, Fb böngészőből, kisebb hardverigényű játékok mint a Gardenscapes, Chess.com). Nem fényképez sokat, és ha nem durván olajfestmény a kép, már jó.
    - Ragaszkodsz valamelyik operációs rendszerhez? Feltétlen androidost szeretne, nyilván GMS legyen
    - Mekkora készülék lenne megfelelő számodra? 150 mm-nél ne legyen magasabb.
    -Legyen Jack csatlakozó
    -Kijelző technológia mindegy, felbontás is elég ha 720p minimum

    Mutogattam neki Xiaomikat, Realmeket, régebbi Huawei/Honor telefonokat, és iPhone 6S-t a mérete miatt, ezektől a gyártóktól nem szeretne, így a jól használható, kicsi, Jackes telefonokból kifogytam. Ami leginkább bejön neki az a Sony, esetleg Samsung. Nem zárkózott el a Lenovotól, Motorolától stb-től sem.

Új hozzászólás Aktív témák